X

Tekuté nite GOURI


NOVINKA v SR - TEKUTÉ NITE GOURI

Gouri je prvá procedúra, ktorej účinnou látkou je plne tekutý typ PCL (polykaprolaktón) v  injekčnej forme. PCL je biologicky rozložiteľný plast zo skupiny polyesterov. V kozmetike sa používa vďaka svojej schopnosti stimulovať kolagén a bojovať tak proti nežiadúcim účinkom starnutia pokožky. Zloženie Gouri obsahuje 21 percent čistého PCL a  od iných produktov obsahujúcich túto zložku sa odlišuje svojim tekutým zložením.

To zabezpečí, že sa filler rozšíri do celej tváre a  eliminuje riziko komplikácií, ako aj potrebných následných korekcií.

Priebeh ošetrenia

Gouri aplikujeme pomocou vpichov do hlbokej dermy v  špecifických bodoch vo zvolenej problematickej oblasti. V okolí očí sa jedná o  jeden vpich z  každej strany tváre.

Ak ošetrujeme celú tvár, jedná sa o  10 bodov v  oblasti očí, líc a  čela. Následne sa účinná látka postupne rozšíri, kým nevyplní a  nevypne celú tvár. .Klientovi podávame pred ošetrením antihistaminikum v tabletke a  v  oblasti aplikácie použijeme anestetický krém.

Efekt ošetrenia

Hlavným efektom ošetrenia je stimulácia prirodzeného kolagénu v  pokožke. To má za následok výrazné omladnutie kože, zvýšenie elasticity a  vyplnenie vrások. Viditeľné výsledky môžeme vidieť po 1 až 2 týždňoch od ošetrenia. Efekt trvá 6-12 mesiacov.. kým sa PCL v  tele odbúra. Odporúča sa absolvovať 2-3 sedenia v  6-8 týždňových intervaloch.

Doplňujúce informácie

Gouri je možné kombinovať s  inými ošetreniami tváre ako botox, alebo výplň KH, avšak odporúča sa časový odstup najmenej 1 mesiac medzi jednotlivými zákrokmi.

Gouri má schválené certifikáty CE a  FDA, platný ŠUKL kód, má certifikát ISO13485.a vyhralo 1.miesto v  kategórii injekčné stimulátory kolagénu v prestížnej AMWC Awards súťaži.

Gouri


Zákroky

Omladzujúce a skrášľujúce zákroky

Niťový Lifting

Niťový Lifting

Botulotoxín

Botulotoxín

Výplne kyselinou Hyalurónovou

Výplne kyselinou Hyalurónovou

Zväčšenie pier

Zväčšenie pier

Mezoterapia a Mezolift

Mezoterapia a Mezolift

Dracula Lifting

Dracula Lifting

Tekuté nite GOURI

Tekuté nite GOURI

Kontakt

Neváhajte nás kontaktovať

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Kontaktné Informácie

MUdr. Iveta Buránska
Nábrežná 3043/3
934 05 Levice
Poliklinika Sanat, 7. poschodie

Telefón: 0919 440 555
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ordinačné hodiny podľa objednávok